Kategorie
Tematy tygodnia

Nie będzie działać strona internetowa Ryanair przez 10 godzin!

ryanair-logo

Ryanair, dziś (18 czerwca) potwierdził, że odprawa online na stronie internetowej i przez aplikację mobliną nie bedzie możliwa przez 10 godzin, od godziny 20:00 w piątek, 19 czerwca do godziny 6:00 w sobotę, 20 czerwca ze względu na modernizację systemu. Ryanair informuje wszystkich pasażerów podróżujących w piątek i sobotę aby dokonali odprawy online na swoje loty w czwartek, 18 czerwca, na długo przed terminem zamknięcia strony internetowej. W tym czasie nie będzie można również dokonać zakupu biletu i dokonać zmian w rezerwacji.

Ryanair kontaktuje się z wszystkimi klientami, którzy wybierają się w podróż w piątek, 19 czerwca i sobotę 20 czerwca, drogą mailową i sms-em, aby dokonali odprawy online w czwartek, 18 czerwca w celu uniknięcia problemów.

Ryanair przeprasza wszystkich pasażerów za niedogodności spowodowane zamknięciem strony internetowej/modernizacją systemu.

Robin Kiely z Ryanair powiedział:

“Zamknięcie strony internetowej / modernizacja systemu potrwa 10 godzin, od godziny 20:00 (polskiego czasu) w piątek 19 czerwca, do godziny 6:00 (polskiego czasu), w sobotę 20 czerwca. W tym czasie nie będzie można odprawić się online, dokonać zakupu biletu i nie będzie można dokonać zmian w rezerwacji. Klientów, którzy wybierają się w podróż w piątek i sobotę prosimy o odprawienie się w czwartek, 18 czerwca. Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane tą modernizacją systemu, dzięki któremu poprawi stronę internetową ryanair.com.”

Źródło / Autor: Ryanair

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat