Kategorie
News Świat

Airbus Defence and Space oraz Cisco podpisują globalną umowę

CIS_25_2015_Airbus_Cisco_signing

Airbus Defence and Space oraz Cisco podpisują globalną umowę dotyczącą współpracy w obszarach obronności, bezpieczeństwa i komunikacji satelitarnej

Obydwie firmy, znane z technologicznych innowacji, poszerzają ogólnoświatową współpracę, aby wyznaczać kierunki rozwoju sieciowych rozwiązań IT

Firmy Airbus Defence and Space oraz Cisco ogłosiły dzisiaj nową, globalną umowę partnerską, która połączy ich uzupełniające się kompetencje technologiczne w zakresie obronności, bezpieczeństwa i komunikacji satelitarnej. Celem jest stworzenie nowatorskich produktów i systemów w obszarach oprogramowania dla usług sieciowych, cyberbezpieczeństwa, mobilności, rozwiązań chmurowych, data intelligence i Internetu Rzeczy. Umowa obejmuje dostęp do szkoleń sprzedażowych i technologicznych, wspólne premiery rynkowe, a także wspólny rozwój rozwiązań i usług.

Na podstawie umowy Airbus Defence and Space zyska dostęp do najlepszej na rynku, specjalistycznej wiedzy z zakresu rozwiązań sieciowych, projektowania i technologii ze strony Cisco Services, a także do urządzeń i infrastruktury sieciowej. Ponadto globalne zespoły sprzedażowe i technologiczne Airbus Defence and Space będą mogły korzystać z programu szkoleń handlowych i technologicznych organizowanych przez Cisco, takich jak Cisco Sales Expert i Cisco Vertical Solutions Architect.

Na mocy umowy Airbus Defence and Space uzyskało status Cisco Global Specialty Integrator (globalny integrator specjalistycznych rozwiązań Cisco), dzięki czemu może osadzać technologie Cisco w swoich własnych systemach i rozwiązaniach na wszystkich rynkach geograficznych, gdzie wymagane są wysoka niezawodność i jakość usług sieciowych.

Źródło / Autor: Airbus Defence and Space
Zdjęcie: Airbus Defence and Space

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat