Kategorie
Tematy tygodnia

Wizz Air: nowe połączenia z Polski na Islandię

111 lotnisko wizz air

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej oraz największa linia lotnicza oferująca połączenia z Gdańska, ogłosiła dzisiaj (16.04) dalszy rozwój siatki połączeń z Polski. Od 19 czerwca 2015 roku Wizz Air uruchomi nową trasę z Gdańska do Reykjaviku w Islandii, z dwoma rejsami tygodniowo.
Islandia słynie z malowniczej architektury, zapierających dech w piersiach krajobrazów, a Islandczycy z przyjaznego nastawienia. Podczas podróży turyści mogą podziwiać piękno tego niezwykłego kraju tj. słynne wodospady, źródła termalne oraz obserwować zorzę polarną. Dzięki Wizz Air, polscy pasażerowie będą mogli teraz odwiedzić Islandię i przekonać się o jej urokach, kupując bilety na trasie z Gdańska w cenach już od 249 PLN*.
Wizz Air oferuje 116 połączeń z Polski do 22 krajów z 7 polskich lotnisk. Bilety na trasie do Islandii są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com.

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: “Nieustannie rozwijajmy polską siatkę połączeń i mamy kolejne doskonałe wieści dla klientów z Gdańska i okolic. Od 19 czerwca Wizz Air będzie latał do Reykjaviku w Islandii w każdy poniedziałek i piątek, co sprawi, że nowa trasa stanie się idealnym celem wyjazdów weekendowych. Reykjavik’s Keflavik Airport to 111. lotnisko w międzynarodowej siatce Wizz Air obejmującej atrakcyjne połączenia w 38 krajach w Europie i poza nią. Zachęcamy do skorzystania z niskokosztowej oferty WIZZ na wizzair.com”.

Źródło / Autor: Wizz Air
Zdjęcie: Wizz Air

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat