Kategorie
Lotnictwo cywilne

Lotnisko Modlin: nowa powierzchnia gastronomiczna i siedziska

_DSC0395 - Kopia

W minioną sobotę, 28 marca, w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin, uruchomiona została nowa powierzchnia gastronomiczna, obsługiwana przez właścicieli otwartego w listopadzie ub. r. Coffee Modlin. Nowa część kawiarni wyposażona została w komfortowe kanapy, stoliki i kącik dla dzieci. Lokal znajduje się na antresoli, w ogólnodostępnej części terminala (vis-a-vis dotychczasowego miejsca).

Obecnie strefę handlowo-gastronomiczną Lotniska Warszawa/Modlin tworzą: 3 kawiarnie z kawą i ciepłymi przekąskami, 1 sklep spożywczy, 1 duży sklep wolnocłowy, 2 restauracje, 2 kioski, 2 perfumerie, 1 sklepo-kawiarnia i 3 stoiska: ze słodyczami, z biżuterią, oraz punkt sprzedaży świeżych zestawów sushi.

Właściciele Best Fly Bar również planują powiększenie swojej restauracji. W nowej części serwowane będą dania kuchni włoskiej, m. in. prawdziwa włoska pizza i pasty. Otwarcie planowane jest na 2 kwartał tego roku.

W ostatni piątek, 27 marca, terminal pasażerski został wyposażony w dodatkowych kilkadziesiąt zestawów siedzisk dla pasażerów. Nowe miejsca siedzące zamontowano w strefie zastrzeżonej, w tym w obszarze GATE.

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin

Zdjęcie: Lotnisko Modlin

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne