Kategorie
Lotnictwo cywilne

Lotnisko Modlin: nowa trasa!

modlinbus system rozrywki

Przewoźnik ModlinBus, zapewniający obecnie dojazd do Lotniska Warszawa-Modlin, 20 maja uruchomi połączenie z Bydgoszczy na lotniska Warszawa-Modlin i Warszawa-Okęcie. Będą mogli z niej korzystać także mieszkańcy Torunia, Włocławka i Płocka, bo w tych miastach powstaną przystanki na nowej linii.
Na uruchamianej trasie będą kursować nowe autokary Scania Touring z oszczędnymi silnikami, które spełniają normę emisji spalin Euro 6. Będzie w nich zainstalowany unikatowy w skali kraju system rozrywki pokładowej – w każdym fotelu znajdzie się 9-calowy dotykowy monitor, na którym będzie można oglądać jeden z ponad 100 filmów i seriali, a także skorzystać z Internetu, posłuchać muzyki czy zagrać w grę. Autokary będą wyposażone także w wygodne fotele z szerokim zakresem regulacji i skórzaną tapicerką, bezpłatne WiFi, klimatyzację oraz gniazdka 230 V pod każdym fotelem.
„Planując trasę z Bydgoszczy do Warszawy chcieliśmy zaoferować komfort podróży niespotykany do tej pory na naszych drogach, zachowując przy tym bardzo korzystne ceny. Jestem przekonany, że nam się to uda i już niebawem pasażerowie będą mogli sprawdzić w praktyce jak wygląda największa przyjemność podróżowania” – powiedział Tomasz Sadowski, przedstawiciel przewoźnika ModlinBus.
Każdego dnia na trasę Bydgoszcz-Toruń-Włocławek-Płock-Modlin-Warszawa Centrum-Okęcie autokary wyruszą cztery razy, w godzinach dostosowanych do rozkładu odlotów z obu lotnisk. W przeciwieństwie do innych przewoźników ModlinBus zatrzymuje się w samym centrum Warszawy, przy Pałacu Kultury i Nauki.
Ceny biletów przy rezerwacji przez Internet zaczynają się już od 9 zł, to znacznie mniej niż u konkurencyjnych przewoźników – PKS czy PKP, a dodatkowym atutem autokarów ModlinBus jest fakt, że podjeżdżają one bezpośrednio pod terminal. Trasa zostanie uruchomiona w połowie maja, ale rezerwacji biletów można dokonywać już dziś na stronie przewoźnika – www.modlinbus.pl.

Źródło / Autor: ModlinBus
Zdjęcie: ModlinBus

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne