Kategorie
Lotnictwo cywilne

Lotnisko Chopina partnerem musicalu „Mamma Mia!”

image

Lotnisko Chopina w Warszawie zostało oficjalnym partnerem musicalu „Mamma Mia!”, przygotowywanego przez Teatr Muzyczny Roma. Premiera spektaklu odbędzie się w sobotę 21 lutego.

Musical „Mamma Mia!” to światowy fenomen teatralny i wielki sukces musicalowej sceny. Każdego dnia odbywa się na świecie co najmniej siedem spektakli na co najmniej trzech kontynentach. „Mamma Mia!” zawiera wszystkie najbardziej znane i lubiane, nieśmiertelne przeboje zespołu ABBA, zgrabnie wplecione we wzruszającą i zabawną fabułę.

Musical opowiada historię dwudziestoletniej Sophie, która próbuje dowiedzieć się, kto jest jej ojcem. Jej poszukiwania ożywiają przeszłość jej matki Donny, która sądził, że miłość to przebrzmiałe echo jej młodości. Wszystko dzieje się w pięknej scenerii urokliwej greckiej wysepki.

Warto dodać, że Lotnisko Chopina będzie miało swój udział we wprowadzeniu widzów w akcję musicalu. Natomiast na samym lotnisku, w przestrzeni terminala dworca lotniczego, pojawi się wiele elementów promocyjnych, które będą zachęcać podróżnych od obejrzenia spektaklu.

Od czasu londyńskiej premiery w 1999 roku i premiery na Broadwayu w roku 2001 musical „Mamma Mia!” zaprezentowany został już w 16 językach, polski będzie 17.
Źródło / Autor: Lotnisko Chopina
Zdjecie: Lotnisko Chopina

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne