Kategorie
Szybki news

Szybki news: Z Wrocławia do Paryża i Glasgow z Ryanair

Ryanair

Ryanair, linia lotnicza numer 1 w Polsce, dziś (28 stycznia) ogłosiła rekordową sprzedaż biletów na dwóch nowych połączeniach z Wrocławia do Glasgow i Paryża. Dzięki 20 połączeniom w tegorocznym sezonie letnim Ryanair zapewni ponad milion kilentów rocznie i 1 000* miejsc pracy w regionie Portu Lotniczego Wrocław.

W 2015 roku Ryanair obchodzi 30-lecie obecności na rynku. W ciągu 30 lat działalności Ryanair stał się największą linią lotniczą w Europie, przewożąc 100 milionów pasażerów rocznie, pomiędzy 30 krajami i oszczędzając klientom ponad 11 mld euro rocznie.

Letni rozkład połączeń Ryanaira z Wrocławia:

2 stacjonujące samoloty
20 połączeń
2 nowe połączenia do Glasgow i Paryża
Loty krajowe dwa razy dziennie do Warszawy Modlin
1 mln klientów rocznie
1,000* miejsc pracy “na miejscu” rocznie.

Z okazji 30-tych urodzin i rekordowych rezerwacji dokonywanych z wyprzedzeniem we Wrocławiu, Ryanair ogłasza wyprzedaż biletów z Wrocławia do Warszawy w cenach rozpoczynających się już od 19 zł, na podróż w lutym, marcu i kwietniu 2015r. Loty w tak atrakcyjnych cenach będą dostępne tylko do czwartku (29 stycznia), do północy.

We Wrocławiu, Michael O’Leary z linii lotniczej Ryanair powiedział:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza rekordową sprzedaż rezerwacji dokonywanych z wyprzedzeniem na dwóch nowych połączeniach z Wrocławia do Glasgow i Paryża w nadchodzącym sezonie letnim. Oferując 20 atrakcyjnych kierunków tego lata, Ryanair zapewni ponad 1 milion klientów rocznie i 1 000* miejsc pracy “na miejscu” rocznie na Dolnym Śląsku.

Z okazji 30-tych urodzin i rekordowych rezerwacji dokonywanych z wyprzedzeniem we Wrocławiu, ogłaszamy wyprzedaż biletów z Wrocławia do Warszawy w cenach rozpoczynających się już od 19 zł, na podróż w lutym, marcu i kwietniu 2015r. Zachęcamy do rezerwowania lotów jak najszybciej na www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do północy 29 stycznia i z pewnością bilety w tak atrakcyjnych cenach zostaną szybko wyprzedane.”

Źródło / Autor: Ryanair

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne