Kategorie
Lotnictwo cywilne

Kolejne Diamenty gdańskiego lotniska

gdansk-logo

Diamenty do Złotej Statuetki Lider Polskiego Biznesu przyznawane są tym firmom, które w okresie od otrzymania Złotej Statuetki, utrzymały bądź poprawiły swoją pozycję na rynku. Tę, jakże silną pozycję w rankingu Liderów Polskiego Biznesu, Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy poprawił już po raz piąty.
„Rok 2014 należy do rekordowych w historii naszej Spółki, zarówno pod względem ilości obsłużonych pasażerów, jak i wyników finansowych. Nasz ciągły rozwój i doskonałe wyniki, będące efektem naszej ciężkiej pracy, spotykają się z uhonorowaniem w wielu rankingach ekonomicznych. Niemniej ważne jest jednak dla nas, że w kryteriach Liderów Polskiego Biznesu, jest również etyka prowadzonej działalności oraz troska o sprawy państwowe. Znajdywanie się w tak prestiżowym gronie jest dla nas olbrzymim wyróżnieniem i zaszczytem.” – powiedział Tomasz Kloskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy został uhonorowany Piątym Diamentem do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu na uroczystej gali, która odbyła się 24 stycznia 2015 roku, w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej, przy udziale Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Źródło / Autor: Lotnisko Gdańsk

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne