Kategorie
Tematy tygodnia

LOT najlepszy na trasach krótkiego zasięgu!

PLL LOT Business Traveller Poland

PLL LOT pod nowym-starym kierownictwem zaczyna wychodzić na prostą, a wprowadzane zmiany są korzystne zwłaszcza dla nas pasażerów. Ustawiczne podnoszenie jakości świadczonych usług nie pozostało bez echa, a nagroda tym bardziej cenna, że przyznawana na podstawie opinii pasażerów:

LOT otrzymał nagrodę w kategorii “Najlepsza linia lotnicza na trasach krótkiego zasięgu” przyznawaną przez magazyn Business Traveller Poland. Zajął również trzecie miejsce w kategorii „Najlepsza klasa ekonomiczna”. Zwycięzców wybierają w głosowaniu najczęściej podróżujący pasażerowie, czytelnicy polskiej edycji Business Travellera. LOT odebrał też nagrodę w imieniu Star Alliance dla “Najlepszego sojuszu linii lotniczych”.

Wyróżnienie dla LOT-u to kolejne potwierdzenie silnej pozycji linii na polskim i europejskim rynku. W ciągu ostatnich kilku miesięcy przewoźnik otrzymał wiele nagród dla najlepszej linii w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej, przyznanych między innymi przez brytyjską edycję Business Travellera czy magazyn Global Traveler.

– LOT rozumie jak wielkie znaczenie ma komfort nawet w czasie krótkich rejsów, dlatego oferuje szeroki wachlarz produktów. Pasażerowie podróżujący biznesowo mają możliwość korzystania z nowej klasy LOT Economy Plus, która łączy biznesowe rozwiązania z ekonomiczną ceną. Z drugiej strony LOT oferuje jeden z najbardziej różnorodnych produktów dla pasażerów klasy ekonomicznej, którzy wybierając taryfę LOT Economy Simple mogą podróżować jedynie z bagażem podręcznym oszczędzając nawet 30% – mówi Małgorzata Kozieł, Rzecznik Prasowy PLL LOT. – To wszystko sprawia, że LOT już dziś jest linią pierwszego wyboru dla tysięcy pasażerów z różnych krajów. Dziękujemy za wszystkie głosy! – dodaje.

Pasażerowie podróżujący w klasie LOT Economy Plus korzystają z wielu przywilejów do tej pory przysługujących klasie biznes, m.in.: dedykowane stanowiska check-in czy priorytet wejścia na pokład. Ci, którzy podróżują w LOT Economy Class mogą zarówno skorzystać z taryfy Economy Simple (podróż tylko z bagażem podręcznym), jak i z jednej ze standardowych taryf ekonomicznych, w których główny bagaż jest wliczony w cenę biletu. Najbardziej wymagającym pasażerom LOT nadal oferuje klasę LOT Business.

Pasażerowie bez względu na klasę podróży mogą również wybierać spośród wielu dodatkowych usług jak choćby Mój Ulubiony Posiłek, Mój Dodatkowy Bagaż czy Zakupy Duty Free lub AirKiosk z dostawą na pokład, cieszące się rosnącym uznaniem pasażerów.

LOT każdego roku otrzymuje wiele prestiżowych, polskich i międzynarodowych nagród. W ubiegłym roku linia została wybrana Najlepszą Linią Lotniczą w rejonie Europy, Bliskiego Wschodu i Afyrki przez magazyn Frequent Business Traveler. LOT otrzymał także nagrodę dla Najlepszej Linii w Europie Środkowo-Wschodniej brytyjskiej edycji magazynu Business Traveller, a w grudniu w tej samej kategorii nagrodę GT Tested Award.

Źródło / Autor: PLL LOT
Zdjęcie: PLL LOT

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne