Ryanair: 2 500 000 pasażerów w Rzeszowie!

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, ogłosiła dziś (11 grudnia), że od 2005 roku przewiozła 2 500 000 pasażerów z/do Rzeszowa. Polscy pasażerowie wybrali Ryanair ze względu na najniższe ceny połączeń, największą punktualność, najmniejszy odsetek zagubionych bagaży oraz coraz lepszą obsługę klienta.
2 500 000 pasażerem linii lotniczej Ryanair w Rzeszownie była sześcioletnia Vanessa Nieradka, która wracała z wakacji razem z rodziną. Vanessa, która leciała do Dublina, otrzymała upominki od Portu Lotniczego „Rzeszów Jasionka” oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.
Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 7 połączeń z Rzeszowa.
Katarzyna Gaborec-McEvoy, powiedziała w Rzeszowie:
“Ryanair od 2005 roku przewiózł 2 500 000 pasażerów z/do Rzeszowa. Obecnie oferuje 7 połączeń ze stolicy Podkarpacia. W ofercie na lato 2015r. zwiekszyliśmy częstotliwość lotów do Londynu Stansted z 7 do 9 tygodniowo (dwa razy dziennie w środy i niedziele). Cieszymy się, że coraz więcej podróżujących rodzin, dla których wprowadziliśmy w pakiet usług Family Extra, wybiera Ryanair. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym dotychczasowym zmianom w tym roku takim jak nowa aplikacja mobilna, nowa strona internetowa, przydzielane miejsca, czy możliwości wniesienia na pokład drugiej małej torby podręcznej, liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać.
Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 84 zł na podróż z Rzeszowa od stycznia do marca 2014r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do wtorku (16 grudnia), do północy.”
Źródło / Autor: Ryanair

ryanair-rzeszow-2500000
Zdjęcie: Ryanair