Modlin: nowość na lotnisku

W ubiegłym tygodniu na lotnisku uruchomiona została sklepo-kawiarnia Modlin Cafe&Store, dzisiaj port zaprasza podróżnych na zakupy do nowo otwartego pierwszego minimarketu spożywczego „abc”.

„Zapraszamy serdecznie do nowo otwartego sklepu spożywczego „abc”. Znajdą Państwo u nas szeroki wybór produktów spożywczych, w tym przede wszystkim: produkty regionalne, takie jak pasztet z zająca, gulasz z jelenia, buraczki przyrządzone na wiele sposobów, m. in.: z miodem, żurawiną, czy pieczonymi jabłkami, pikle, wyjątkowe konfitury z aromatycznej truskawki, cud maliny, jagody prosto z lasu. Poza tym słodycze, świeże pieczywo, nabiał, wyroby wędliniarskie, napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Mamy nadzieję, że nasz sklep spełni Państwa oczekiwania i pragnienia” – zachęcają przedstawiciele sklepu.

„Nieustannie dążymy do poszerzania oferty gastronomicznej i handlowo-usługowej portu. Minimarket spożywczy „abc” to pierwszy tego typu lokal na naszym lotnisku. Pasażerów przyciągnie tu nie tylko smaczny asortyment, w postaci m. in. produktów regionalnych, ale również bardzo przyjazne ceny” – mówi Piotr Lenarczyk, Szef Biura Handlowo-Marketingowego.

Obecnie strefę handlowo-gastronomiczną Lotniska Warszawa/Modlin tworzą: 3 kawiarnie z kawą i ciepłymi przekąskami, 1 sklep spożywczy, 1 duży sklep wolnocłowy, 2 restauracje, 2 kioski, 2 perfumerie, 1 sklepo-kawiarnia i 2 stoiska: ze słodyczami i z biżuterią.

Sklep „abc” znajduje się na antresoli w części ogólnodostępnej terminala pasażerskiego, na wysokości strefy przylotów (strona zachodnia terminala).

_DSC9593

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin

Zdjęcie: Lotnisko Modlin