Nowość na lotnisku w Modlinie

Port Lotniczy Warszawa/Modlin zmienia się dla swoich pasażerów. Wraz ze wzrostem liczby obsługiwanych podróżnych rozszerza się też oferta gastronomiczna, handlowa i usługowa. Wszystko to z myślą o komforcie pasażerów.

Teraz lotnisko wzbogaciło się o sklepo-kawiarnię, czyli miejsce w którym przyjemność zakupów łączy się z aromatem znakomitej kawy i atmosferą relaksu.

„VIP&FLY zaprasza wszystkich podróżnych do swojego nowo otwartego lokalu. Nastrojowe, nowoczesne wnętrze umożliwi relaks i odpoczynek przy kawie najwyższej jakości, której ziarna pochodzą z górzystych rejonów Afryki Wschodniej. Zachęcamy do skosztowania wiedeńskiej kawy Julius Meinl – 100% arabica, naturalnej herbaty organicznej w wielu odsłonach smakowych świeżo wyciskanych soków, drinków, oraz innych napoi. Można tu również nabyć wyroby polskich producentów: galanterię skórzaną, odzież termo aktywną, torby z filcu, a nawet biżuterię. Specjalnie dla naszych gości zmieniamy i dostosowujemy całą ofertę” – tak do odwiedzenia nowego miejsca na mapie lotniska w Modlinie zachęcają właściciele VIP&FLY.

„Bardzo zależy nam na tym, żeby pasażerowie dobrze czuli się na naszym lotnisku, dlatego staramy się maksymalnie wykorzystać każdą wolną przestrzeń w terminalu dla wzbogacenia oferty komercyjnej. Nowa kafejka, to tylko jedna z propozycji. W najbliższym czasie uruchomiony zostanie sklep spożywczy z wyrobami regionalnymi oraz punkt apteczny, Każda nowa przestrzeń nas cieszy i mamy nadzieję, że cieszy też naszych pasażerów.” – mówi Prezes Portu Piotr Okienczyc.

VIP&FLY znajduje się na antresoli w części ogólnodostępnej terminala pasażerskiego nieopodal lotniskowej kaplicy. Ceny asortymentu zaczynają się już od 30 zł za kolczyki, do 220 zł za walizki podróżne.

zdjecie 5

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin

Zdjęcie: Lotnisko Modlin