Wizz Air rozpoczyna współpracę z największą platformą wynajmu samochodów online

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej*, poinformował o podpisaniu umowy partnerskiej z firmą rentalcars.com, platformą wynajmu samochodów.
Podczas procesu rezerwacji, klienci WIZZ będą mieli możliwość wynajęcia pojazdu, który będzie do ich dyspozycji w dniu przyjazdu do lotniska docelowego. Platforma zapewnia obsługę klienta 24/7, w wielu językach. Akceptowane są także płatności w kilku walutach.
Rentalcars.com to największa na świecie platforma wynajmu samochodów, prowadząca ponad 4.7 mln rezerwacji rocznie w 24 tys. miejsc na świecie. Siedziba firmy mieści się w Manchesterze, w Wielkiej Brytanii. Obecnie platforma zatrudnia ponad tysiąc osób.
Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: „Tanie loty Wizz Air na międzynarodowych trasach dostępne są z siedmiu lotnisk w Polsce. By zapewnić naszym pasażerom najwyższej jakości usługi wynajmu samochodów we wszystkich miastach obecnych w bogatej siatce połączeń Wizz Air, zdecydowaliśmy się na partnerstwo z wiodącą światową firmą oferującą platformę online dla podobnych usług. Podczas szybkiego i przejrzystego procesu rezerwacji WIZZ, klienci będą mieli możliwość wyboru pojazdu, jako dodatkowej opcji. Mając na uwadze wygodę pasażerów, płatność za wynajem auta zostanie doliczona do całkowitej kwoty, w końcowych etapach rezerwacji. W Wizz Air wierzymy, że komfortowa podróż zaczyna się już w momencie wygodnych zakupów online, ale nie kończy wraz z relaksującym lotem na pokładzie Airbus A320. Dodatkowe usługi WIZZ zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o zwiększeniu komfortu naszych pasażerów”.
Peter Rooney, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu rentalcars.com, powiedział: „Cieszy nas perspektywa współpracy z Wizz Air. Będziemy wspierać system online wynajmu samochodów i dzięki temu przyczyniać się do rozwoju korzyści biznesowych przewoźnika. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej jakości usług wynajmu samochodów dla klientów Wizz Air i konsekwentne zwiększanie bazy powracających, zadowolonych pasażerów”.

WIZ_Wizz Air i rentalcars.com 12 11 2014
Źródło / Autor: Wizz Air
Zdjęcie: Wizz Air