500 000 członków Wizz Discount Club

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, powitał pięćset tysięcznego członka klubu WIZZ Discount Club. Program zainaugurowano w marcu 2011 roku specjalnie z myślą o lojalnych konsumentach, podróżujących z rodziną i przyjaciółmi. Członkostwo WIZZ Discount Club gwarantuje zniżkę wysokości 45 PLN na wszystkie loty Wizz Air, których ceny rozpoczynają się już od 79 PLN. Klubowicze dokonując wspólnej rezerwacji z rodziną, czy przyjaciółmi mogą korzystać także z dodatkowych zniżek.
Szczęśliwą, pięćset tysięczną klientką WIZZ Discount Club okazała się pani Mihaela Cuciureanu z Rumunii. Z niskokosztowych lotów Wizz Air skorzystała, udając się wraz z mężem na słoneczne wakacje do Hiszpanii. Teraz będzie miała jeszcze więcej powodów do podróżowania, gdyż Wizz Air przyznał jej dodatkowe 500 euro na konto WIZZ, do wykorzystania przy kolejnych rezerwacjach.
Mihaela Cuciureanu, przed wejściem do samolotu Wizz Air do Malagi, na lotnisku Otopeni w Bukareszcie powiedziała: „To dla mnie niesamowita niespodzianka, zwłaszcza, iż dzisiaj obchodzę urodziny. Latam z Wizz Air już od bardzo dawna i za każdym razem czuję się na pokładzie, jak u siebie. Pomimo, iż za chwilę wylatujemy do Malagi na słoneczny, jesienny wypoczynek, to już zaczęłam zastanawiać się nad odwiedzeniem kolejnych miast, dostępnych w siatce połączeń Wizz Air. W ofercie jest tyle niezwykłych miejsc, które chciałabym zobaczyć. Nie mogę się doczekać następnej podróży”.

WIZ_Mihaela Cuciureanu na lotnisku w Bukareszcie

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air