Wizz Air i Raiffeisen Polbank uruchamiają wspólny program partnerski w Polsce

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej*, oraz Raiffeisen Polbank, jeden z liderów polskiego sektora bankowego, uruchamiają wspólnie program partnerski, oferując klientom karty kredytowe
i debetowe, dzięki którym zakupy i latanie staną się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.

Program partnerski zapewnia klientom Wizz Air korzystanie z niższych taryf – każda transakcja dokonana kartą kredytową Wizz Air MasterCard dolicza punkty do konta WIZZ należącego do klienta.

Za każde 5 złotych wydane kartą kredytową Wizz Air MasterCard klienci otrzymują 1 punkt lojalnościowy na konto WIZZ. Dodatkowe punkty zbierać można również przy transakcjach dokonywanych na stronie wizzair.com, gdzie każde 5 złotych jest „warte” aż 2 punkty. Zebranymi punktami na koncie WIZZ można płacić za dowolnie wybrane loty i usługi Wizz Air w stosunku 10 pkt = 1 zł. Ponadto posiadacze karty kredytowej otrzymują darmowe członkostwo w klubie Wizz Discount Club, co standardowo kosztuje 139 złotych, a także 500 punktów powitalnych o wartości 50 złotych za pierwszą transakcję wykonaną w ciągu sześciu miesięcy od otrzymania karty. Wnioski o Wizz Air MasterCard można składać w 340 oddziałach banku, w centrum telefonicznym oraz przez Internet. W ramach trwającej obecnie promocji korzystanie z karty przez pierwszy rok jest bezpłatne (regularna opłata roczna wynosi 79 złotych, której również nie trzeba będzie ponosić, jeśli w ciągu roku średniomiesięczne płatności kartą wyniosą co najmniej 1000 zł).

Wspólna oferta Raiffeisen Polbank i Wizz Air obejmuje również korzyści w ramach karty debetowej MasterCard Debit Wizz Air, która może być wydana do dowolnego konta osobistego Banku. Jej posiadacze otrzymają 12-miesięczne, darmowe członkostwo w klubie Wizz Discount Club, dzięki któremu będą mogli korzystać z licznych promocji i niższych taryf przy zakupie lotów i usług Wizz Air.

Wprowadzenie wspólnego programu Raiffeisen Polbank i Wizz Air to doskonała wiadomość dla wszystkich klientów Wizz Air, zwłaszcza teraz, kiedy przewoźnik ogłosił wiele nowych połączeń z lotnisk w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu i Lublinie. Punkty zebrane podczas zakupów z kartą kredytową Wizz Air MasterCard, obniżą ceny biletów do popularnych destynacji z siatki połączeń Wizz Air.

KORZYŚCI DLA POSIADACZY KART PŁATNICZYCH W RAMACH PROGRAMU PARTNERSKIEGO RAIFFEISEN POLBANK I WIZZ AIR:

Wizz Air MasterCard
MasterCard Debit Wizz Air
z kontem osobistym
Darmowe członkostwo w klubie
Wizz Discount Club
12-miesięczne, darmowe członkostwo w klubie Wizz Discount Club

Punkty za transakcje bezgotówkowe, czyli tańsze bilety Wizz Air

500 punktów „na start”

Brak opłat za korzystanie z karty przez pierwszy rok

György Abrán, Dyrektor ds. Sprzedaży w Wizz Air, powiedział: „Karta kredytowa Wizz Air MasterCard łączy radość zakupów z radością podróżowania i daje jeszcze więcej korzyści milionom pasażerów Wizz Air z Polski. Transakcje dokonane nową kartą kredytową są premiowane i przekładają się na doliczanie do konta WIZZ środków pieniężnych. Jestem bardzo zadowolony z powstania programu partnerskiego, uruchomionego we współpracy z jednym z największych banków w Polsce, Raiffeisen Polbank. Dzięki niemu, mamy nadzieję dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów, przedstawiając im tę fantastyczną ofertę”.

Piotr Czarnecki, Prezes Zarządu Raiffeisen Polbank, powiedział: „Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z liniami lotniczymi Wizz Air, która będzie w najbliższych latach szeroko rozwijana z korzyścią dla klientów. Wspólnie zbudowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, która z pewnością zostanie doceniona przez osoby lubiące podróżować samolotami po Europie, w tym setki tysięcy naszych rodaków rozsianych po całym kontynencie. Nasza karta kredytowa Wizz Air MasterCard, oprócz wygody w dokonywaniu zakupów, umożliwia zbieranie punktów, które pozwalają na tańsze latanie. Osoby niezainteresowane produktem kredytowym mogą wystąpić o kartę MasterCard Debit Wizz Air, która także zapewnia zniżki przy korzystaniu z atrakcji oferowanych przez Wizz Air. Uczestnictwo w naszym programie dobrze charakteryzuje hasło promocyjne <Najsprytniejsi latają najtaniej>”.

MasterCard Debit Wizz Air

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air