Lotnisko Chopina udostępnia darmowy i nielimitowany Internet

Lotnisko Chopina uruchomiło bezpłatny i nielimitowany dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci wifi. Może z niego skorzystać każdy, kto przebywa w terminalu dworca lotniczego.

Dotychczas lotnisko oferowało bezprzewodowy Internet jedynie na okres 30 minut. Wymagało to pobrania specjalnego kodu i logowania się za pośrednictwem dedykowanej strony. Z dostępu do Internetu mogli korzystać tylko pasażerowie dysponujący kartą pokładową.

Obecnie dostęp do bezpłatnego i nielimitowanego Internetu ma każdy, także osoba, która odprowadza kogoś na samolot. Nie wymaga to logowania ani ponoszenia żadnych opłat. Nie ma też limitu korzystania z dostępu do sieci (po 2 godzinach połączenie zostanie przerwane z powodów technicznych, ale natychmiast można połączyć się ponownie).

– Uznaliśmy, że dostęp do Internetu jest w dzisiejszych czasach naturalną potrzebą osób podróżujących i dlatego zdecydowaliśmy się go ułatwić. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i podnosimy jakość obsługi na lotnisku – mówi Radosław Paruzel, zastępca dyrektora Lotnisku Chopina.

Aby nawiązać połączenie wystarczy w laptopie lub w telefonie kliknąć odpowiednią ikonkę oznaczającą Internet, wybrać sieć o nazwie „Chopin-Airport”, a następnie zaakceptować regulamin i wpisać swój adres e-mail.

– Jesteśmy jednym z pierwszych lotnisk w Europie, które oferuje bezpłatny i nielimitowanym dostęp do sieci. Większość portów zapewnia dostęp płatny, lub limitowany – mówi Radosław Paruzel.

IMG_8812-m

Źródło / Autor: Lotnisko Chopina

Zdjęcie: Lotnisko Chopina