Szybki news: Lotnisko Lublin – Podziel się z nami swoimi wakacjami i wygraj bilety Eurolotu!

„Podziel się z nami swoimi wakacjami!” – pod taką nazwą Port Lotniczy Lublin, we współpracy z liniami lotniczymi Eurolot, ogłosił konkurs skierowany do mieszkańców Lubelszczyzny. Do wygrania są bilety lotnicze do Mediolanu, Gdańska oraz Wrocławia.
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać specjalną kartkę pocztową z wakacyjnymi pozdrowieniami z województwa pomorskiego lub dolnośląskiego na adres Portu Lotniczego Lublin. Pod uwagę będą brane także kartki z terenu Włoch. Liczy się stempel pocztowy. Autorzy najciekawszych pozdrowień zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania są bilety lotnicze: za I miejsce – dwa bilety (w dwie strony) do Mediolanu, za II miejsce – dwa bilety (w dwie strony) do Gdańska, za III miejsce – dwa bilety (w dwie strony) do Wrocławia. Dodatkowo, pięć osób otrzyma także gadżety od Portu Lotniczego Lublin oraz linii lotniczych Eurolot.
– Konkurs ma na celu promocję połączeń z naszego lotniska, które są realizowane przez Eurolot czyli lotów do Mediolanu, Gdańska oraz Wrocławia. To już druga edycja konkursu. Pierwsza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, otrzymaliśmy ponad 340 pocztówek. W tym roku mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej – mówi Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin.
Specjalne kartki pocztowe dostępne są w Porcie Lotniczym Lublin (ul. Króla Jana III Sobieskiego 1, Świdnik) oraz w siedzibie Lubelskiej Informacji Turystycznej i Kulturalnej (ul. Jezuicka 1/3). Pocztówki można przesyłać do 30 września br. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 października.

Szczegóły nt. konkursu są dostępne na stronie internetowej lotniska: www.airport.lublin.pl oraz www.eurolot.com.

pocztowka

Źródło / Autor: Lotnisko Lublin

Zdjęcie: Lotnisko Lublin