Promocja Wizz Air – Twój bagaż leci za mniej

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej* ogłosił dzisiaj dwudniową promocję na bagaż rejestrowany, zakupiony przy rezerwacji na stronie wizzair.com. Przez najbliższe dwa dni, od 30 do 31 lipca (do północy), opłata za bagaż kupiony online zostanie obniżona o 33 procent.
Przewoźnik stale przypomina także podróżnym o zasadach swojej polityki bagażowej, która umożliwia znaczne oszczędności dzięki wybraniu odpowiedniego rodzaju bagażu.
Film informacyjny na YouTube o tym, jak sprytnie się spakować (https://www.youtube.com/watch?v=jXg_NEAh6eo) obejrzało już ponad 200 tys. osób.
Oto 3 najważniejsze rodzaje bagażu obowiązujące na pokładach samolotów Wizz Air:
RODZAJE BAGAŻU W WIZZ AIR
Mały bagaż podręczny
Max. 42x32x25cm
Może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie
Duży bagaż podręczny
Max. 56x45x25cm
Może zostać wniesiony na pokład samolotu za niewielką opłatą
Bagaż rejestrowany
Maksymalna waga bagażu wynosi 32 kg i jest równoważna z limitem w klasie biznesowej, obowiązującym u niektórych tradycyjnych przewoźników; dostępny w rozsądnej cenie

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: „Rok szkolny dobiegł końca, nadeszło lato, a co za tym idzie czas podróży z przyjaciółmi i rodziną. Upolowałeś już okazję kupując miejsce na pokładzie Wizz Air w niskiej cenie. Teraz możesz zrobić to samo z bagażem. Dzięki naszej promocji w środę oraz w czwartek za bagaż zapłacisz jedynie 2/3 jego podstawowej ceny przy rezerwacji online. Kup bilet ze zniżką na bagaż na wizzair.com i ciesz się ze swoich letnich wakacji!”.

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air