Modlin: zupełna nowość na lotnisku!

Rozwija się oferta gastronomiczna dla pasażerów korzystających z Lotniska Warszawa/Modlin. Przed terminalem uruchomiono Food Truck – Corner Dog, serwujący dania z grilla, hamburgery oraz hot dogi.
„Jest to prawdopodobnie pierwszy przypadek w Polsce i myślę, że jeden z nielicznych w Europie, gdzie pasażerowie mogą korzystać z ładnej pogody i oczekiwać na samolot na świeżym powietrzu w specjalnie przygotowanym kawiarnianym ogródku. Chcemy, aby nasze lotnisko było postrzegane jako przyjazne dla podróżujących. Staramy się, by podróż samolotem była przyjemnym doświadczeniem, stąd wdrażamy w życie takie pomysły jak chociażby barek na wolnym powietrzu, w otoczeniu zieleni, tuż koło wejścia do terminala” – podkreśla Piotr Lenarczyk, z Biura Handlowo-Marketingowego Lotniska Warszawa/Modlin.
W ofercie Corner Dog znajduje się kilka rodzajów popularnych hamburgerów, hot dogi, dania
z grilla, m. in. kiełbasa, kaszanka i karkówka, a nawet swojski chleb ze smalcem.
Food Truck wraz z ogródkiem letnim przed terminalem będzie stał przynajmniej do jesieni. „Mamy nadzieję, że pogoda pozwoli na działanie ogródka jak najdłużej. Obsługujemy od dawna również inne punkty gastronomiczne na lotnisku w Modlinie, dlatego jesteśmy przekonani, że także Corner Dog będzie cieszył się dużym powodzeniem wśród licznych pasażerów lotniska” – podkreśla Michał Wrzesiński z grupy Baltona, operatora ogródka.

modin food truck

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin

Zdjęcie: Lotnisko Modlin