LOT przywraca rejsy do i z Tel Avivu

LOT wznawia rejsy do i z Tel Avivu. Pierwszy rejs LOT-u po wznowieniu połączeń odbędzie się dzisiaj wieczorem zgodnie z rozkładem, czyli o 22.55.

Jednocześnie dla Pasażerów, którzy chcą zrezygnować z podróży lub zmienić jej termin, LOT utrzymuje specjalna procedurę. Osoby, które kupiły bilety na rejsy do Tel Avivu z datą wystawienia przed 23 lipca 2014 mogą do 31 października 2014 roku bezkosztowo zmienić termin podróży na tym kierunku lub w przypadku podróży w ciągu najbliższych dwóch tygodni (do 6 sierpnia) otrzymać zwrot kosztów za bilety, jeżeli rejsy znów byłyby odwołane. Procedura daje również możliwość bezkosztowej zmiany rezerwacji na połączenia do Larnaki na wyraźne życzenie Pasażera.
W celu dokonania zmian prosimy wszystkich pasażerów podróżujących do i z Izraela o kontakt z naszym call center pod numerami telefonów 0 801 703 703 (w Polsce) lub +48 22 577 99 52 (za granicą). Bieżące informacje zamieszczone są również na lot.com
LOT na bieżąco monitoruje sytuację i jest w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami, decyzje w sprawie latania do Tel Avivu podejmuje na bieżąco w zależności od rozwoju sytuacji.
Źródło / Autor: LOT