Wizz Air świętuje przewiezienie 11milionów pasażerów w Katowicach

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej*, świętuje przewiezienie 11-milionowego pasażera podróżującego do Katowic. Pani Magdalena Mozgała przyleciała z Burgas do stolicy Śląska samolotem linii Wizz Air wraz z rodziną. Na lotnisku przedstawiciele linii Wizz Air oraz Katowice Airport w Pyrzowicach wręczyli jej voucher o wartości 200 zł na zakupy w sieci sklepów Aelia Beauty** w Katowicach oraz na darmowe bilety powrotne Wizz Air.
Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: „Mamy ogromną przyjemność powitać 11-milionowego pasażera w Katowicach. Rozwój linii Wizz Air w Pyrzowicach i w Polsce jest napędzany przez zadowolonych pasażerów, takich jak pani Magdalena Mozgała, którzy cenią wysoką jakość naszych usług i atrakcyjnie niskie ceny lotów Wizz Air. Świętowanie przewiezienia 11-milionowego pasażera w Katowicach jest także okazją do podziękowania obsłudze lotniska za ich profesjonalizm oraz przypomnienia naszym pasażerom, że teraz z portu w stolicy Dolnego Śląska Wizz Air oferuje 21 połączeń w cenach już od 39 zł***”.
„To dla mnie ogromna niespodzianka. Z liniami Wizz Air leciałam po raz drugi, ale ten lot zapamiętam na długo. Chciałabym podziękować załodze za profesjonalną opiekę. Mam nadzieję, że szybko nadarzy się okazja, by powrócić na pokład Wizz Air”, powiedziała Magdalena Mozgała.
„Gratulujemy linii Wizz Air wspaniałego wyniku, zważywszy, że swoją działalność zainaugurowała na pyrzowickim lotnisku. Dziś z Katowice Airport Wizz Air dysponuje bogatą siatką połączeń europejskich. Odprawienie 11 milionów pasażerów z jednego lotniska, to powód do dumy. Jesteśmy przekonani, że dalsza współpraca między katowickim portem, a Wizz Air będzie się rozwijała z sukcesami, ku wspólnemu zadowoleniu oraz satysfakcji pasażerów”, powiedział Cezary Orzech, rzecznik prasowy Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, zarządzającego Katowice Airport.
Wizz Air oferuje 21 międzynarodowych, niskokosztowych połączeń z Katowic. W sumie przewoźnik obsługuje 90 tras z ośmiu polskich lotnisk. Wizz Air nieustannie rozwija swoją siatkę połączeń z Polski, w tym także ze Śląska, uruchamiając loty na nowych trasach. W ostatnich tygodniach przewoźnik ogłosił między innymi nowe połączenia z Katowic do Glasgow w Szkocji i Maastricht w Holandii, które ruszą w październiku br.
** sklep Aelia Beauty jest Partnerem programu Fly Silesia
***cena za bilet w jedną stronę, wliczając podatki

Wizz Air

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air