Zbieraj Punkty Wizz Air z kartą Raiffeisen Polbank

Wizz Air oraz Raiffeisen Polbank ogłaszają, że rozpoczęła się promocja w ramach której osoby, które do 31 sierpnia 2014 r. złożą wniosek o wydanie Srebrnego MasterCarda w Raiffeisen Polbank, a jednocześnie posiadają – lub do końca września 2014 r. otworzą – konto Wizz, będą mogły zbierać punkty na swoim koncie Wizz.

W celu skorzystania z oferty należy najpóźniej do końca sierpnia 2014 r. złożyć wniosek o Srebrnego MasterCarda w Raiffeisen Polbank, a potem aktywnie korzystać z karty, robiąc zakupy lub płacąc za usługi. W zamian za zrealizowane transakcje użytkownik karty będzie zyskiwał punkty, które będą następnie przekazane na jego konto Wizz i będą mogły zostać wykorzystane podczas kupowania biletów lotniczych Wizz Air. Punkty można w ten sposób zbierać do końca 2014 r.

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: „Miło nam poinformować o kolejnej atrakcyjnej ofercie dla lojalnych pasażerów, którzy będą mogli korzystać z naszych usług po jeszcze niższych cenach! Dzięki współpracy z Raiffeisen Polbank płacenie i latanie nie tylko będzie łatwiejsze, ale będzie niosło ze sobą dodatkowe korzyści. Nadchodzące wakacje to najlepszy moment na zbieranie punktów na koncie w Wizz Air dzięki Srebrnemu MasterCardowi i… na rezerwowanie biletów na wizzair.com”

„Naszą partnerską kartę z Wizz Air wprowadzimy po wakacjach, ale osobom, które chcą gromadzić punkty w tych liniach lotniczych, dajemy tę możliwość już teraz. Pozwoli na to nasz Srebrny MasterCard, który dodatkowo daje możliwość rozkładania transakcji bezgotówkowych na raty, ale też pozwala na realizowanie innowacyjnych płatności NFC, płatności mobilnych i transakcji za pomocą naklejki PayPass – dodaje Marcin Chruściel, Dyrektor Departamentu Kart Kredytowych Raiffeisen Polbank. – Po wprowadzeniu partnerskiej karty kredytowej z Wizz Air, wydane w promocji plastiki wymienimy bezpłatnie na Raiffeisen Polbank Wizz Air MasterCard.”

Transakcje bezgotówkowe dokonane Srebrnym MasterCardem premiowane będą w ten sposób, że za każde pełne 5 zł wydane kartą w trakcie jednej transakcji naliczony zostanie 1 punkt na koncie użytkownika Wizz Air, a za każde 10 zebranych punktów Wizz Air doliczy do konta Wizz klienta 1 zł. Zgromadzone przez klientów punkty zostaną przekazane na imienne konto Wizz użytkownika w dwóch turach: 15 października 2014 r. i 15 stycznia 2015 r. i będą mogły być wykorzystane podczas kupowania biletów lotniczych w Wizz Air.

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air