Wizz Air świętuje 10 rocznicę w Polsce

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej świętuje 10. rocznicę pierwszego lotu w Polsce z Katowic do Londynu Luton, który miał miejsce 19 Maja 2004 r. Linie lotnicze Wizz Air zostały założone po to, aby umożliwić mieszkańcom Europy Środkowo-Wschodniej swobodne podróżowanie w jeszcze bardziej przystępnych cenach. Do końca 2013 r., z usług przewoźnika skorzystało przeszło 69 mln pasażerów. Obecna siatka połączeń to 300 tras i 96 lokalizacji w 35 krajach. W roku fiskalnym 2014, Wizz Air przewiózł blisko 13,9 mln pasażerów i jest gotów na przyjęcie kolejnych, na pokładach swoich samolotów w następnych latach.

Stale poszukując możliwości rozwoju swojej oferty, Wizz Air ma nadzieję na zbudowanie swojego sukcesu poprzez rozwijanie nowych możliwości w krajach, w których już funkcjonuje oraz otwieranie się na nowe rynki, które przez lata były często zaniedbywane przez niskokosztowych przewoźników.

Aby podkreślić tę specjalną okazję i pokazać swoją wdzięczność dla wszystkich klientów, Wizz Air rozdaje co drugi bilet za darmo na rezerwacjach dokonanych na jakiejkolwiek trasie dziś do północy na wizzair.com.**

Prezes Wizz Air, J?zsef Váradi powiedział: “Jestem niezwykle dumny z tego, że świętujemy dziś tak ważną rocznicę. Ten dzień to efekt ostatnich 10 lat ciężkiej pracy zespołu profesjonalistów Wizz Air. Te 10 lat to okres szybkiego wzrostu, stałego wdrażania innowacji, dawania naszym pasażerom swobody podróżowania i doświadczania nowych przeżyć oraz możliwości. Wraz z wejściem w kolejną dekadę naszej działalności, chcemy zapewnić, że nadal będziemy stawiać wyzwanie naszym konkurentom, oferując jeszcze bardziej atrakcyjne oferty i doskonałą obsługę klienta. Dziś chciałbym podziękować wszystkim naszym pasażerom za ich lojalność oraz to, że są częścią tej niezwykłej podróży z Wizz Air”.

Źródło / Autor: Wizz Air