Air Serbia uruchamia połączenie do Warszawy i ogłasza promocyjne ceny biletów

Air Serbia, serbska kompania lotnicza, otwiera nową linię między Belgradem a Warszawą od 29 maja 2014 roku i poleca ceny biletów między dwiema stolicami Serbii i Polski.

Ceny biletów w okresie promocyjnym na relacji Belgrad – Warszawa zaczynają się od 99 euro (łącznie z wszelkimi opłatami i kosztami dodatkowymi) i są ważne w okresie podróży od 29 maja do 25 października 2014 roku. Kupno biletów możliwe jest do 25 kwietnia 2014 roku.

Nowa trasa Warszawa – Belgrad poleca rozkład lotów umożliwiający połączenia poranne i wieczorne, w różnych dniach w tygodniu, i w ten sposób podaje gościom opcje różnych linii lotniczych w celu ich podróży służbowych lub turystycznych.

Niniejsza usługa również podaje podróżnikom odpowiednie połączenia przez lotnisko macierzyste Air Serbii Nikola Tesla w Belgradzie do licznych destynacji kluczowych na Bliskim Wschodzie, w Azji, Afryce i Australii, z poparciem partnera strategicznego Etihad Airways-a.

Niniejszą usługą oznacza się odnowienie lotów między Belgradem a Warszawą po 15-letniej przerwie i ostatniego lotu wykonanego w roku 1999. Trasa ta ma długą historię, od pierwszego lotu wykonanego 66 lat temu, wprowadzonego przez poprzednika JAT Airways-a, Jugosłowiańskich Linii Lotniczych, a która kursowała od roku 1947 do roku 1992. Loty były w okresie krótkim znowu uruchomione w roku 1998.

Dane Kordić, Dyrektor Generalny Air Serbii, przy niniejszej okazji oświadczył: „Mam wyjątkową przyjemność zapowiedzieć odnowienie lotów miźdzy Belgradem a Warszawą po 15 latach. Niniejsza linia lotnicza między dwiema stolicami będzie miała, bez żadnej wątpliwości, ogromne znaczenie dla osób podróżujących zarówno w celach służbowych, jak i w celach wypoczynkowych i dla przyjemności, i że linia ta będzie poparciem w dalszej współpracy i rozwoju w różnych dziedzinach, takich jak ekonomia, sport i kultura”.

„Niniejsza trasa umożliwi również wysoką usługę jakościową jak i połączenie z Warszawy przez Belgrad do innych destynacji regionalnych”.

Rozkład lotów w piątki wieczorem z Warszawy do Belgradu, z powrotem w niedzielę wieczorem, jest idealnym terminem dla podróżujących w celach turystycznych do stolicy Serbii w weekendy. Belgrad jest znany ze swojego bogatego kulturowego i historycznego dziedzictwa, jak też ze swojego ciekawego życia nocnego.

Gościom na liniach lotniczych z Warszawy jest umożliwione połączenie przez belgradzkie lotnisko macierzyste z 24 destynacjami, łącznie z Abu Dhabi, Larnaką, Bukaresztem, Istambułem, Atenami, Sofią, Te Avivem, Varną, Thessaloniki, Sarajewem, Podgoricą i Skopje.
Obecne ceny regularne ze wszelkimi włączonymi opłatami i kosztami dodatkowymi przez Belgrad są:

• Warszawa – Ateny zaczynając się od 159 euro
• Warszawa – Abu Dhabi od 329 euro
• Warszawa – Istambuł od 155 euro
• Warszawa – Larnaka od 125 euro
• Warszawa – Bukareszt od 133 euro
• Warszawa – Sarajewo od 217 euro
• Warszawa – Thessaloniki od 190 euro
• Warszawa –Skopje od 277 euro
• Warszawa – Sofia od 162 euro
• Warszawa – Podgorica od 226 euro
• Warszawa – Tel Aviv od 162 euro
• Warszawa – Varna od 186 euro

Air Serbia

Źródło / Autor: AirSerbia