Wizz Air triumfuje w konkursie na najlepszego pokładowego sprzedawcę roku

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej* został nagrodzony Srebrną Nagrodą w dorocznym konkursie na Najlepszego Pokładowego Sprzedawcę Roku (Inflight Sales Person of the Year 2014), który odbył się w tym roku w Brighton. Załoga Wizz Air, w skład której weszły Catinca Stavraca z Bukaresztu oraz Patrycja Walach z Katowic, została nagrodzona w kategorii Efektywnego Wykorzystania Wiedzy o Produkcie. To najlepszy wynik, jaki do tej pory osiągnęła linia lotnicza, która po raz pierwszy wzięła udział w konkursie.
Wizz Air znalazł się również w gronie 5 najlepszych linii lotniczych roku (ISPY Airline of the Year) wśród 38 najważniejszych międzynarodowych przewoźników oraz europejskich linii czarterowych.
Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: “Załoga Wizz Air zawsze kładzie duży nacisk na poszerzanie swojej wiedzy na temat oferowanych produktów oraz zdobywanie doświadczenia w obsłudze klienta. To wspaniałe wyróżnienie dla naszego zespołu i w pełni zasłużone osiągnięcie, które jeszcze bardziej podkreśla nasze zaangażowanie w jak najlepszą obsługę pasażerów.

Wizz-ISPY

Źródło / Autor: Wizz Air
Zdjęcie: Wizz Air