Lufthansa – Odkryj świat

Linie Lotnicze Lufthansa przygotowały tygodniową gratkę dla wielbicieli dalekich podróży. Podczas promocji „Odkryj świat” kupicie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Republiki Południowej Afryki lub do Japonii. Dla każdego coś miłego :)

Ceny biletów z Warszwy do Dubaju, czy Abu Dhabi rozpoczynają się od 1759 PLN w dwie strony, Johannesburga od 2509 PLN, od 2799 PLN do Osaki czy od 2999 PLN do Tokio.

Bilety w promocyjnej cenie rezerwować można do 18.02.2014r. Podróż należy odbyć od 20.04.2014 do 30.09.2014r. Minimalny czas podróży to 6 dni, maksymalnie 3 miesiące. Daje to niezwykłą okazję do wcześniejszego zaplanowania swojego wakacyjnego wypoczynku lub podróży służbowej połączonej ze zwiedzaniem.

Zakupu biletów dokonać można za pośrednictwem Biura Podróży First Class zarówno na stronie http://bilety-lotnicze.firstclass.com.pl/ jak i u doświadczonych kasjerów lotniczych.

logo fc

Niniejszy materiał zamieszczony został w oparciu o informacje, dostarczone przez firmę First Class, który to podmiot jest wyłącznie odpowiedzialny za treść składanych ofert, w tym – rzetelność podawanych informacji oraz ewentualną dalszą realizację usług przez siebie propagowanych. Redakcja wskazuje, że szczegółów, dotyczących ofert, poszukiwać należy bezpośrednio u autora tekstu, a informacje na stronie Wydawnictwa nie są ofertą Wydawnictwa.