Wizz Air: 20-procentowa zniżka na loty zarezerwowane 22 i 23 stycznia za pośrednictwem aplikacji mobilnej

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej*, ogłasza
20-procentową obniżkę cen** na rezerwacje biletów dokonane 22 i 23 stycznia 2014 r. (do północy) za pomocą urządzeń mobilnych (Apple lub z telefonów z systemem Android). Aplikację Wizz Air można pobrać bezpłatnie przez Internet. Posiada ona wiele praktycznych funkcji jak na przykład: system zakupu biletów z opcją zmian w rezerwacji, możliwość sprawdzenia statusu lotów w czasie rzeczywistym, mobilną odprawę i wiele innych. Rezerwując bilety za pomocą aplikacji dziś i jutro, pasażerowie mogą skorzystać z 20-procentowej obniżki i udać się w podróż z Wizz Air w jeszcze bardziej niewiarygodnie niskiej cenie.

Daniel De Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air: “Kto powiedział, że sezon urlopowy już się zakończył? Jest przecież tak wiele okazji, w których można zmienić zwyczajny weekend w romantyczny wypad we dwoje lub w niezwykłą podróż pełną przygód. Zachęcamy dziś naszych pasażerów do pobrania za darmo naszej aplikacji na smarftony, dzięki której można otrzymać zniżkę na loty dostępne w rekordowo niskich cenach. Tęsknisz za słońcem? Potrzebujesz świeżego, górskiego powietrza? Planujesz niespodziankę dla swojej połówki z okazji Walentynek? Chcesz zwiedzić nowe miejsca? Zarezerwuj lot za pomocą mobilnej aplikacji do północy 23 stycznia i upoluj jeszcze tańsze bilety, dzięki czemu podróż nie nadwyręży twojej kieszeni.”

** 20% obniżka dotyczy biletów lotniczych wraz z opodatkowaniem, dodatkowymi opłatami i małym bagażem podręcznym. Promocja jest ważna wyłącznie przy nowych rezerwacjach.

aircraft4

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Aie