Za darmo z Łodzi na lotnisko w Modlinie – dodatkowa pula darmowych biletów

Firma ModlinBus w tym miesiącu uruchamia nowe połączenie – z Łodzi na Lotnisko Warszawa-Modlin. Do trwającego na na stronie www.modlinbus.pl konkursu przewoźnik doda kolejne 200 darmowych biletów na nową trasę.

By zdobyć bezpłatne bilety wystarczy w środę 15. Stycznia o godz. 12:00 wypełnić ankietę – 200 pierwszych osób, które odpowie na kilka prostych pytań otrzyma specjalne kody. Po przesłaniu takiego kodu na adres info@modlinbus.pl wraz z datą oraz godziną kursu, którym chce się pojechać, otrzyma się darmowy bilet. Każdy z 200 biletów uprawnia do jednego przejazdu na nowej trasie w terminie od 17 stycznia do 29 marca 2014 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.modlinbus.pl/strony/page/lodz.

Regularne połączenia z Łodzi na lotnisko Modlin z przystankiem w Warszawie na stacji Metro Młociny zostaną uruchomione 17 stycznia. Będzie to pierwsza i jak na razie jedyna linia na tej trasie. Dla korzystających z internetowego systemu rezerwacji ceny biletów kupowanych z dużym wyprzedzeniem będą zaczynać się od 9 zł.

ModlinBus

Źródło / Autor: ModlinBus