Pierwszy lot Wizz Air z Warszawy do Tel Awiwu

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej,
23 listopada 2013 r. zainaugurował loty z Warszawy do Tel Awiwu (Izrael). W ramach uroczystego uruchomienia międzynarodowych połączeń, Ambasador Izraela w Polsce, Zvi Rav-Ner otrzymał od linii symboliczny model samolotu Wizz Air.
Uruchamiając loty pomiędzy Warszawą a Tel Awiwem, Wizz Air inauguruje regularne połączenia ze stolicy Polski na Bliski Wschód. Pierwszy samolot operujący na tej trasie, wystartował z warszawskiego Lotniska Chopina w sobotę, 23 listopada ze 160 pasażerami na pokładzie. Połączenie z Warszawy do Tel Awiwu będzie odbywać się dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty. Podczas uroczystego spotkania inaugurującego regularne loty, Ambasador Izraela w Polsce, Zvi Rav-Ner, otrzymał od przedstawicielki Wizz Air, symboliczny model samolotu.
INFORMACJE O POŁĄCZENIACH:

FORMACJE O POŁĄCZENIACH:
Dni lotów**                  Godzina wylotu                 Ceny od
Wtorek, Sobota          15:30                                     199 złotych*

Bilety na loty z Warszawy do Tel Awiwu są już dostępne na wizzair.com w cenie od 199 złotych (w jedną stronę, wliczając podatek).
„Długo czekaliśmy na realizację marzeń o polityce otwartego nieba i jestem niezmiernie szczęśliwy, że starania rządów obydwu krajów doprowadziły do uruchomienia połączeń lotniczych między Polską i Izraelem, teraz także lotów niskokosztowych. Cieszymy się, że w ten sposób możemy promować turystykę w odbydwu krajach, umożliwiając Polakom poznanie Izraela, jak i Izraelijczykom przybycie do Polski i odwiedzenie miejsc związanych z ich bogatą historią i tradycją. Mamy nadzieję, że wiele osób skorzyta z tej możliwości. Gratulujemy firmie Wizz Air uruchomineia nowych połączeń i życzymy wielu sukcesów w przyszłości.” – powiedział Zvi Rav-Ner, Ambasador Israela w Polsce.

wizz-air-izrael

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjecie: Wizz Air