„I Ty możesz kupić LOT” – 300 tysięcy biletów w zimowej promocji LOT-u

Warszawa, 21 listopada 2013r. – „I Ty możesz kupić LOT” – właśnie pod takim hasłem wystartowała dzisiaj tygodniowa zimowa promocja polskiego przewoźnika. Do kupienia jest aż 300 tysięcy biletów, tańszych nawet do 50 %. Promocja dotyczy całej siatki PLL LOT.
Najtańsze bilety dostępne są na stronie internetowej LOT-u – lot.com. Ceny na kierunki europejskie zaczynają się już od 119 złotych „atlantyki” (Nowy Jork, Chicago, Toronto) od 1799 złotych, a Pekin 1999 złotych – i to w obie strony! W zimowej promocji LOT-u dostępne są wszystkie kierunki przewoźnika, jak również tranzytowe z/do portów regionalnych przez Warszawę.
Najtańsze bilety pasażerowie znajdą m.in. na trasach z Warszawy do Rygi (119 złotych), Aten (293 złote), Amsterdamu (379 złotych) czy Paryża (409 złotych). Bardzo atrakcyjne są też loty z innych polskich miast: z Wrocławia i Gdańska do Frankfurtu (399 złotych) oraz z Krakowa do Wiednia (399 złotych). Ze wszystkich portów regionalnych Pasażerowie mają okazję polecieć przez Warszawę
za bardzo okazyjną cenę – takie tranzytowe połączenia do atlantyckich destynacji LOT-u zaczynają się już od 1879 złotych w dwie strony!
– Na sezon zimowy proponujemy pasażerom rekordowe rabaty nawet do 50% i ogromną pulę biletów promocyjnych – jest ich ponad 300 tysięcy i co na najważniejsze obejmuje całą siatkę połączeń LOT, czyli rejsy krajowe, krótko- i długodystansowe. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta jest dostępna w lotach zarówno z Polski jak i pozostałych obsługiwanych przez nas rynków – mówi Michał Leman, Dyrektor Biura Marketingu i Produktu PLL
LOT S.A. – Promocja trwa do 28 listopada i już po pierwszych godzinach widzimy, że spotkała się z ogromnym zainteresowaniem pasażerów – dodaje.
Zimowa promocja obejmuje także rejsy z przesiadką w Warszawie z 37 rynków zagranicznych do wybranych miast na świecie w ramach siatki polskiego przewoźnika. Na każdym z tych rynków pasażerowie będą mogli skorzystać z 5 określonych połączeń tranzytowych przez Warszawę w bardzo atrakcyjnych cenach. Przykładowo, z Nowego Jorku, przez Warszawę, można polecieć do Larnaki, Budapesztu, Bukaresztu, Kijowa czy Lwowa już od 699 USD w dwie strony. Z Mińska natomiast do Nowego Jorku (499 EUR) Chicago (549 EUR), Toronto (549 EUR), Londynu i Brukseli (229 EUR).
Bilety można kupić na lot.com, korzystając z mobilnej aplikacji na smartfony i tablety oraz w biurach podróży, biurach i Call Center LOT. Całkowita cena biletu zakupionego na lot.com na bezpośredni rejs w obie strony, uwzględnia wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz opłaty paliwowe.
Sprzedaż trwa od 21 do 28 listopada 2013 roku. W sprzedaży jest 300 tysięcy biletów. Ceny mogą ulegać zmianie w zależności od terminu zakupu biletu. Okres podróży dla biletów oferowanych w zimowej promocji dotyczy terminów od 21 listopada 2013 roku aż do 13 kwietnia 2014 roku.

Źródło / Autor: lot.com.pl

Zdjęcie: Boeing / LOT