Ryanair – Podaruj Lot Na Boże Narodzenie

Ryanair, najbardziej ulubiona tania linia lotnicza w Europie, dziś 12 listopada zaprasza pasażerów do zakupu bonów świątecznych Ryanair, dla swoich bliskich, które są już dostępne na www.ryanair.com.

Świąteczne bony Ryanair, które zaczynają się już od 25 € / £ 25, umożliwią szczęśliwym odbiorcom polecieć do jednej z 1600 miejscowości na wypad za miasto, słoneczne wakacje w zimie, wyjazd na narty, lub zarezerwować swoje wakacje na rok 2014 w jednym z 29 krajów Ryanair.

Bony świąteczne można z łatwością nabyć i zrealizować w trybie online na stronie www.ryanair.com, oszczędzając czas, pieniądze i jednocześnie oferując wyjątkowy prezent świąteczny.

Małgorzata Wrzesińska z Ryanair powiedziała:
„Boże Narodzenie to najbardziej niezapomniany czas w roku – więc dlaczego nie podarować swoim bliskim fantastycznych wspomnień i niezapomnianych podróży?
Bony świąteczne bony można nabyć i zrealizować na stronie Ryanair. To bezstresowy i bezbolesny sposób na to, aby dokonać zakupów świątecznych za pomocą kliknięcia myszy.
Z bonami świątecznymi Ryanair twoi bliscy mogą zalogować się na Ryanair.com i zarezerwować najtańsze bilety na ponad 1600 tras, 180 miejscowościami w 29 krajach. „

Źródło / Autor: Ryanair