Wizz Air świętuje przewiezienie 10-milionowego pasażera z Katowic

Wizz Air, największy nisko kosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, świętuje dzisiaj przewiezienie 10-milionowego pasażera podróżującego z/do Katowic. Pani Katarzyna Kukla z Opola przyleciała dzisiaj rano z Dortmundu do stolicy Śląska na ślub swojej przyjaciółki.
Z tej wyjątkowej okazji, pasażerka otrzymała upominki, które z pewnością umilą jej kolejne podróże: bilety na loty w dwie strony do dowolnej lokalizacji z siatki połączeń Wizz Air, voucher do Business Lounge i Fast Track na Lotnisku w Katowicach, oraz zaproszenie na obiad od Hotelu Szafran w Katowicach, który jest partnerem programu „Fly Silesia”.
Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: „Dziękujemy wszystkim dziesięciu milionom pasażerów, którzy podróżują z nami z oraz do Katowic. To dla nas bardzo satysfakcjonujące, że wybierają oni ofertę Wizz Air, która gwarantuje wysoką jakość, atrakcyjne ceny, a także doskonałą obsługę klienta. Dzisiaj ambasadorka marki Wizz Air, Agnieszka Mośka, wraz z zespołem lotniska w Katowicach miał zaszczyt zaprosić panią Katarzynę, 10-milionowego pasażera, na darmowy lot w dwie strony z Wizz Air. Z wielką radością świętujemy rozwój linii w Polsce, a także wzrost liczby pasażerów i możliwości oferowania im atrakcyjnych cen biletów. W najbliższym czasie planujemy uruchomienie kolejnych połączeń z Katowic, więc już teraz warto odwiedzać stronę wizzair.com, aby upolować najlepsze okazje i wybrać się we wspaniałą podróż z Wizz Air”.
“To była dla mnie cudowna niespodzianka, szczególnie, że to mój pierwszy lot Wizz Air’em i wciąż nie mogę uwierzyć, że wygrałam darmowe bilety i upominki od Katowice Airport i Hotelu Szafran w Czeladzi. Bardzo dziękuję marce Wizz Air”, powiedziała pani Katarzyna Kukla.
„Jak mówi się w Polsce, dobry start to połowa sukcesu. Widać szefowie Wizz Air znali tą maksymę i rozpoczęli swoją działalność w Katowice Airport. To była dobra decyzja, jak się okazało po latach, dla obydwu stron. Dziś Wizz Air lata gdzie zapragnie. Gratulujemy linii 10-milionowego pasażera z Katowice Airport, po zaledwie 9 latach działalności. Nasza współpraca jest nacechowana wzajemną życzliwością, co nie tak często zdarza się w biznesie. Świętowanie przewiezienia kolejnych 10 milionów pasażerów nastąpi z pewnością znacznie szybciej” powiedział Cezary Orzech, rzecznik prasowy Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, zarządzającego Katowice Airport.
Wizz Air oferuje z Katowic 26 międzynarodowych nisko kosztowych połączeń. W sumie przewoźnik obsługuje 85 tras z siedmiu polskich lotnisk. Wizz Air rozwija nieustannie swoją siatkę połączeń z Polski, w tym także ze Śląska, uruchamiając loty na nowych trasach. W ostatnich miesiącach wystartowały między innymi połączenia z Katowic do Kutaisi (Gruzja), Neapolu (Włochy) czy Larnaki (Cypr). W najbliższym czasie przewoźnik planuje również uruchomienie lotów do Tel Awiwu oraz Grenoble. Mając na swoim koncie już ponad 10 milionów pasażerów, podróżujących z oraz do Katowic, Wizz Air chce wyjść naprzeciw potrzebom podróżnych, poszukujących tanich biletów i jednocześnie wysokiej jakości usług.

Wizz Air Katowice

Źródło / Autor: Wizz Air