Ryanair świętuje inaugurację kierunków z  lotniska Warszawa Modlin

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (30 września 2013 r.), świętuje inaugurację lotów z  lotniska Warszawa Modlin do: Sztokholmu, Budapesztu, Frankfurtu Hahn, Londynu Stansted, Dusseldorfu Weeze, Barcelony, Oslo i na Kretę.
Aby uczcić ten fakt, już od dziś (30 września), pasażerowie mogą rezerwować ponad 100,000 biletów, których ceny zaczynają się od 19,00 PLN na podróż po Europie w listopadzie i w grudniu. Oferta Ryanair zawiera wszystkie podatki i opłaty. Pasażerowie, którzy chcą uniknąć dodatkowych opłat, mogą to zrobić, podróżując tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz samemu drukując swoją kartę pokładową. Te niskie taryfy są dostępne za jedyne 19,00 PLN i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (3 października).
Małgorzata Wrzesińska, z Ryanair powiedziała:
„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że możemy obserwować start lotów z lotniska Warszawa Modlin do Sztokholmu, Budapesztu, Frankfurtu, Londynu Stansted, Dusseldorfu, Barcelony, Oslo i na Kretę. Dzięki tym połączeniom pasażerowie mają dziś szansę dotrzeć bezpośrednio do europejskich miast. Z pewnością wszystkie kierunki będą się cieszyć dużą popularnością.
Aby uczcić to wydarzenie uruchamiamy sprzedaż tysięcy biletów z taryfami już od 19,00 PLN włączając podatki i opłaty lotniskowe na przeloty w listopadzie i grudniu po całej Europie w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Bilety moszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (3 października) na stronie www.ryanair.com. Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast.”

Źródło / Autor: Ryanair