Modlin: Lotnisko działa!!!

O 8:15 wylądował pierwszy samolot linii RYANAIR ze Sztokholmu Skavsta. 25 minut później wystartował rejs do Paryża Beauvais. Na poniedziałek zaplanowano 36 operacji lotniczych.

Lotnisko pomyślnie przeszło test związany z ponowną obsługą regularnych połączeń pasażerskich. Port jest dobrze przygotowany: odprawa i kontrola bezpieczeństwa odbywają się bez zakłóceń i kolejek. Normalnie działają wszystkie punkty gastronomiczne i handlowe. Dla większego komfortu podróżnych przed terminalem od strony płyty ustawione zostały zadaszenia nad ścieżkami prowadzącymi do samolotów, a w budynku zainstalowano klimatyzację. Przywrócono wszystkie połączenia lotniska z Warszawą oraz innymi miastami np. Białymstokiem, Olsztynem, Augustowem czy Suwałkami.

Do Portu Lotniczego Warszawa/Modlin można dojechać koleją (Koleje Mazowieckie), autobusem (Modlinbus) oraz taksówkami lub własnym pojazdem. Z myślą o pasażerach, którzy chcą zostawić swój samochód na lotnisku uruchomiono parking długoterminowy. Postój pojazdu od 5 do 7 dni kosztuje TYLKO 50 zł!

Modlin Ryanair

Źródło / Autor: Port Lotniczy Modlin

Zdjęcie: Port Lotniczy Modlin