Lotnisko Chopina: Porty Lotnicze ponownie „Ambasadorem Polskiej Gospodarki”

Po raz czwarty z rzędu Porty Lotnicze uhonorowane zostały prestiżowym tytułem „Ambasadora Polskiej Gospodarki”. W V edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych nagrodzonych zostało 71 firm.

Porty Lotnicze ponownie „Ambasadorem Polskiej Gospodarki”
Celem konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki” jest zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję Polski na arenie międzynarodowej, jako wiarygodnego partnera gospodarczego. Kapituła wyróżnia firmy osiągające sukcesy na rynkach międzynarodowych, promuje wysokie standardy ekonomiczno-finansowe i dobre praktyki biznesowe w kontaktach zagranicznych. Służy także zacieśnianiu współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.

Porty Lotnicze, jako przedsiębiorstwo zarządzające Lotniskiem Chopina w Warszawie, wyróżnione zostały w kategorii „Kreator Rozwiązań XXI w.” za swój projekt miasteczka biznesowego Chopin Airport City. Tytuł „Ambasadora Polskiej Gospodarki” przyznany został Portom Lotniczym już po raz czwarty.

Uroczysty finał V edycji konkursu odbył się w piątek 20 września w siedzibie MSZ w Warszawie. Laureaci odebrali dyplomy z rąk Henryki Mościckiej-Dendys, wiceminister spraw zagranicznych oraz Marka Goliszewskiego, prezesa BCC.

Źródło / Autor: Lotnisko Chopina