ModlinBus wznawia połączenie na lotnisko – już od 9 zł i z nowego przystanku w centrum Warszawy

Wraz z decyzją o ponownym otwarciu lotniska, linia ModlinBus ogłasza gotowość do otwarcia bezpośredniego połączenia autobusowego Warszawa – Lotnisko Warszawa/Modlin. Przy okazji wznowienia regularnych kursów, przewoźnik wprowadzi nowe, atrakcyjne warunki sprzedaży biletów oraz dogodną lokalizację przystanku przy Pałacu Kultury i Nauki.

ModlinBus, jedyny przewoźnik oferujący bezpośredni transport z centrum Warszawy do portu lotniczego w Modlinie od 30 września 2013 ponownie uruchamia regularne kursy dla pasażerów.

Zgodnie z promowanym przez linię ModlinBus hasłem „Planujesz – Zyskujesz!”, od 7 września pasażerowie będą mogli kupić bilety już od 9 złotych w nowym systemie rezerwacyjnym, który premiuje jak najwcześniejsze zakupy. Nowy system sprzedaży oparty jest o rozwiązanie stosowane powszechnie przez linie lotnicze – cena biletu zależy od momentu zakupu i zmienia się wraz z upływem czasu do wybranej przez klienta daty podróży. Dzięki takiemu rozwiązaniu pasażerowie mogą dojechać na lotnisko już za 9 złotych, czyli w cenie niższej niż cena biletu kolejowego do Modlina.

– „Cieszymy się, że możemy na nowo uruchomić bezpośrednie połączenie autobusowe dla pasażerów podróżujących przez lotnisko Modlin. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy system rezerwacji biletów on-line pozwoli wszystkim kupić bilety w atrakcyjnych cenach i w łatwy sposób. Co ważne, od początku sierpnia dogodniejsza również będzie lokalizacja naszego przystanku w centrum Warszawy.” – powiedział Tomasz Sadowski. Nowy przystanek autobusów ModlinBus znajdować się będzie na parkingu PKiN, naprzeciwko wejścia głównego, czyli od strony ulicy Marszałkowskiej niedaleko wyjścia ze stacji Metro Centrum. Nowa lokalizacja przystanku została zaplanowana z myślą o pasażerach i dogodnej możliwości przesiadki do innych środków transportu. Ze wspomnianego miejsca od początku sierpnia autobusy Scania Touring HD linii ModlinBus będą gotowe do zabierani pasażerów w kierunku Lotniska Warszawa/Modlin.

Drugim, i jedynym na trasie linii, przystankiem pozostaje pętla autobusowa Metro Młociny.

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin