100 numerów newslettera Portu Lotniczego Wrocław

Pierwszy newsletter Portu Lotniczego Wrocław pojawił się w październiku 2009 roku. Od tamtego czasu regularnie co dwa tygodnie opowiadamy o tym, co dzieje się na lotnisku, piszemy o lotniczych nowościach i inspirujemy do latania. Dzisiaj obchodzimy jubileusz – to setny numer – i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Pisaliśmy dla Was o otwarciu bazy niskokosztowych linii lotniczych Wizz Air i Ryanair. Pierwszy przewoźnik na stałe postawił swój samolot we Wrocławiu w marcu 2010 roku, drugi również w marcu, ale dwa lata później. To z Wami śledziliśmy, jak powstaje nowy terminal, oglądaliśmy go podczas Dnia Otwartego, wreszcie testowaliśmy obiekt podczas uruchomienia. Już chwilę później informowaliśmy o rekordowej liczbie letnich kierunków, nowych wozach strażackich, o imponującym wzroście liczby obsłużonych pasażerów w 2012 roku i wszystkim, co przyniosło nam UEFA EURO 2012™.

– Przez te lata zmieniło się wiele – powstał nowy terminal, rozrosła się znacznie siatka połączeń, wreszcie wybraliśmy nowe logo. Jedno pozostało bez zmian – newsletter, który cały czas przygotowujemy z myślą o naszych pasażerach. To dlatego można w nim znaleźć aktualne informacje z życia lotniska, ale też wiele inspiracji do podróży lotniczych – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław.

Z okazji setnego numeru na czytelników czeka konkurs. Ponad rok temu pisaliśmy o pierwszym dniu działalności nowego terminalu wrocławskiego lotniska. Pierwszym lotem pasażerowie udali się wtedy do Warszawy. A ilu pasażerów terminal obsłużył w ciągu całego premierowego dnia? Trzy osoby, które pierwsze wyślą poprawną odpowiedzi na adres marketing@airport.wroclaw.pl, otrzymają paczki z gadżetami Portu Lotniczego Wrocław. Zapraszamy do zabawy!

Źródło / Autor: Port Lotniczy Wrocław