O czym rozmawiają syrenki z Warszawy i Kopenhagi?

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS wraz z Lotniskiem Chopina w Warszawie zapraszają wszystkich podróżnych do udziału w konkursie, w którym do wygrania są m.in. bilety SAS do Kopenhagi.

Nie tylko SAS łączy Warszawę z Kopenhagą – wspólnym symbolem obydwu miast są także postaci syrenek : warszawskiej i kopenhaskiej, które teraz w barwach nowych taryf podróży SAS – GO i PLUS zachęcają podróżnych warszawskiego lotniska do wzięcia udziału w ciekawym konkursie .

Według jednej z legend, Kopenhaska Syrenka jest siostrą warszawskiej pół-kobiety, pół-ryby. Jak głosi podanie, obie przypłynęły z Oceanu Atlantyckiego do wybrzeży Bałtyku w okolicach Gdańska – jedna udała się w górę Wisły, a druga do Kopenhagi, gdzie spoczęła na skale przy wejściu do portu. Zwycięzcy konkursu SAS i Lotniska Chopina będą teraz mieli okazję osobiście przekazać jej pozdrowienia od Syrenki Warszawskiej.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zaproponować dialog między syrenkami na karcie konkursowej, którą można znaleźć w terminalu warszawskiego Portu Lotniczego lub przesłać propozycję drogą mailową. Konkurs trwa do 15 września 2013 r. Do wygrania są trzy bilety (każdy dla dwóch osób) na przeloty SAS z Warszawy do Kopenhagi i z powrotem oraz 10 nagród-wyróżnień w postaci gadżetów Lotniska Chopina.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie warszawskiego lotniska: www.lotnisko-chopina.pl, profilach SAS i Lotniska Chopina na Facebooku oraz w salonach Executive Lounge na lotnisku.

Syrenki

Źródło / Autor: Lotnisko Chopina

Zdjęcie: Lotnisko Chopina