Wizz Air obniża o 20 procent ceny na wszystkie loty

Wizz Air, największa nisko kosztowa i nisko taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza jednodniową promocję na wszystkie loty zarezerwowane w dniu
4 września br. Pasażerowie, którzy tego dnia wykupią bilety na loty do któregokolwiek z ponad 96 miast dostępnych w ofercie Wizz Air, mogą skorzystać z 20 procentowej zniżki i cieszyć się jeszcze niższymi cenami. Akcja pod hasłem „Przedłuż swoje wakacje” jest kontynuacją specjalnej promocji dla członków Wizz Discount Club, która odbyła się w pierwszych dniach września. Miejsca, które nie zostały jeszcze wykupione przez członków klubu, są teraz dostępne dla wszystkich pasażerów z 20% obniżką.

“Dążymy nieustannie do oferowania naszym pasażerom jak najniższych cen. Dzięki 20% promocji, wszyscy będą mogli skorzystać ze zniżek, które standardowo zarezerwowane są wyłącznie dla członków Wizz Discount Club. 4 września zachęcamy zarówno łowców promocji, młodzież, która jeszcze nie chce wracać do szkoły, jak i rodziców, którzy nie wypoczęli wystarczająco podczas urlopu, by przedłużyli sobie wakacje i skorzystali z naszej oferty!” – powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

*20% zniżka dotyczy biletów lotniczych wraz z opodatkowaniem, dodatkowymi opłatami i małym bagażem podręcznym, lecz nie dotyczy opłaty rezerwacyjnej. Promocja jest ważna wyłącznie przy nowych rezerwacjach.

Źródło / Autor: Wizz Air