Boeing na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach. Możliwości współpracy.

W trakcie tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego Boeing [NYSE: BA] zaprezentuje produkty i usługi mogące wesprzeć plany modernizacji polskich Sił Zbrojnych, m.in. system bezzałogowych samolotów ScanEagle, jak również helikoptery AH-64 Apache oraz CH-47 Chinook. Wystawa będzie miała miejsce od 2 do 5 września w Kielcach.
„Z chęcią porozmawiamy z naszymi klientami o tym, jak możemy sprostać ich obecnym i przyszłym wymaganiom związanym z bezpieczeństwem i obronnością, uwzględniając możliwość poszerzenia naszej współpracy z polskim przemysłem”, powiedział Joe McAndrew, wiceprezes do spraw rozwoju Boeing Defense, Space & Security na terenie Europy, Izraela i Azji Środkowej.
„Boeing dostrzega i ceni zdolności Polski w zakresie inżynierii, produkcji i technologii. Cieszy nas możliwość współpracy z polskim przemysłem zbrojeniowym w celu stworzenia zaawansowanych technologii i produktów”, mówi Henryka Bochniarz, prezes Boeing Central and Eastern Europe. Henryka Bochniarz i Joe McAndrew będą obecni w trakcie MSPO wraz z innymi przedstawicielami Boeinga i spotkają się z obecnymi oraz potencjalnymi klientami i partnerami, jak również z przedstawicielami mediów przy stoisku firmy w Hali F8.

Źródło / Autor: Boeing