WIZZ AIR URUCHAMIA 3 NOWE POŁĄCZENIA Z TEL AVIVU

Wizz Air, największa nisko kosztowa i nisko taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej uruchamia 3 nowe trasy z Międzynarodowego Lotniska Ben Gurion w Tel Aviv. Loty do Wilna (Litwa) oraz Katowic (Polska) rozpoczną się pod koniec października, natomiast do Kluż-Napoki (Rumunia) w listopadzie. Połączenia z Wilna oraz Kluż-Napoki będę odbywać się dwa razy w tygodniu, natomiast z Katowic ̶ trzy razy.

Katowice znane są jako centrum kultury, nauki oraz biznesu w południowej Polsce. Kluż-Napoka to drugie co do wielkości miasto w Rumunii oraz ważny ośrodek przemysłowy. Jest to idealne miejsce do rozpoczęcia zwiedzania Transylwanii, ojczyzny słynnego Draculi. Wilno natomiast jest jednym z największych miast krajów nadbałtyckich, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kierunek ten cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza w czasie wakacji ze względu na dostęp do Morza Bałtyckiego i łagodny klimat.

Ceny biletów, w zależności od destynacji, zaczynają się już od 39,99 Euro (w jedną stronę, w cenę wliczony jest podatek), a rezerwować można je na stronie wizzair.com.

Daniel de Carvalho, Corporate Communication Manager w Wizz Air powiedział: “Jesteśmy podekscytowani prezentacją trzech nowych lotów łączących Izrael z kolejnymi krajami. Po sukcesie połączeń do Budapesztu i Bukaresztu działających od grudnia 2012, spodziewamy się podobnego zainteresowania naszych klientów nowymi propozycjami. Mamy również nadzieję, że loty do Wilna, Katowic i Kluż-Napoki będą cieszyły się dużą popularnością wśród społeczności izraelskiej podróżującej po Europie. Jesteśmy pewni, że napływ turystów do Tel Avivu przyniesie miastu wielu korzyści. Bilety są już w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 39,99 euro”.

Źródło / Autor: Wizz Air