Wakacyjne pakiety dostępne wkrótce na wizztours.com

Wizz Air, największa nisko kosztowa i nisko taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej uruchamia innowacyjną usługę Wizz Tours dla polskich pasażerów. Nowa internetowa platforma turystyczna Wizz Air powstała z myślą o podróżnych, aby planowanie wakacji stało się dla nich jeszcze łatwiejsze i bardziej dostępne.

Po raz pierwszy Wizz Air zaoferuje pakiety zawierające zarówno lot, jak i zakwaterowanie. Jest to kolejny krok w stronę unowocześnienia oferty przyjaznej konsumentom i wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom. Wakacyjne pakiety Wizz Air będą dostępne od początku października 2013 r. w promocyjnych cenach na stronie www.wizztours.com. Oferta będzie przygotowana w 3 wersjach językowych: polskiej, angielskiej i węgierskiej. Przewoźnik planuje wdrożenie systemu pakietów wakacyjnych na innych rynkach, po uruchomieniu ich z Polski i Węgier. Są one idealną propozycją dla rodzin i miłośników podróżowania, którzy chcą tanio i szybko dotrzeć na wymarzone wakacje. Będą oni mieli dostęp do lotów Wizz Air połączonych z ofertą zakwaterowania w ponad 30 000 hoteli. Dzięki temu planowanie wakacji stanie się łatwiejsze i umożliwi spore oszczędności w porównaniu do samodzielnego wyszukiwania ofert.

Wizz Tours będzie operatorem działającym w pełni online. Dzięki temu przewoźnik zaoferuje swoim pasażerom niskie ceny, które już dziś są tak doceniane przez klientów, oraz umożliwi podróżującym korzystanie z wiarygodnego i przyjaznego dla nich kanału komunikacji, jakim jest Internet. Choć Wizz Tours to propozycja skierowana głównie do indywidualnego konsumenta, atrakcyjne oferty będą także dostępne za pośrednictwem platformy internetowej dla agentów podróży.

Wizz Air będzie kontynuować także rozwój siatki połączeń uruchamiając nowe kierunki wakacyjne. Przewoźnik zapowiedział rozpoczęcie nowych lotów z Warszawy i Katowic do Hurghady* (Egipt) od 31 października br. Bilety można rezerwować już teraz na www.wizzair.com w cenie od 289 złotych. Dla amatorów sportów zimowych, Wizz Air otwiera również połączenia z Warszawy i Katowic do Grenoble (Francja), a także loty z Poznania do Mediolanu Bergamo (Włochy). W ramach rozwoju kierunków wschodnich startują także nowe połączenia między Warszawą i Charkowem, drugim co do wielkości miastem na Ukrainie. Będą się one odbywały 2 razy w tygodniu. Mają przyciągnąć Ukraińskich turystów do Warszawy, jak również usprawnić podróżowanie osób przemieszczających się między tymi krajami w sprawach biznesowych.

Popularne wakacyjne kierunki, jak np. Barcelona, Bourgas, Grenoble, Hurghada i inne, będą dostępne już od października w pakietach na stronie www.wizztours.com. Więcej informacji na temat oferty wakacyjnych wyjazdów oferowanych przez Wizz Air pojawi się w ciągu najbliższych tygodni. Jednak „łowcy okazji” mogą już teraz szykować się do wyszukiwania najlepszych ofert na www.wizztours.com.

John Stephenson, wiceprezes Wizz Air powiedział: „To wyjątkowy dzień dla Wizz Air oraz polskich klientów. Miliony podróżnych korzysta co roku z naszych atrakcyjnych usług, jednak już od października przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową ofertę. Dzięki niej będą mogli oni jednocześnie dokonać rezerwacji zarówno lotu, jak i zakwaterowania, co pozwoli na jeszcze większą wygodę oraz znaczne oszczędności. Nasze dwie strony internetowe, www.wizzair.com i www.wizztours.com, będą zaspokajać różnorodne potrzeby konsumentów. Spodziewamy się, że wielu z naszych klientów chętnie skorzysta z atrakcyjnej oferty, która od października dostępna będzie na www.wizztours.com. Dodatkowo, ogłoszone przez nas poszerzenie naszej siatki połączeń o kolejne trasy urlopowe potwierdza fakt, że Wizz Air jest najlepszym wyborem dla Polaków spośród wszystkich nisko kosztowych przewoźników”.
* Trasa oferowana i sprzedawana przez Opodo

Wizz Tours

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air