Zmiany w SAS

SAS wprowadza nową koncepcję serwisu dla swoich pasażerów, zastępując stosowane dotychczas klasy przelotu dwoma zupełnie nowymi alternatywami:
– SAS Go – dla klientów, którzy oczekują wysokiego poziomu obsługi,
– SAS Plus – dla klientów o jeszcze większych oczekiwaniach.

Ponadto, od 2 września 2013 r. zmianie ulega godzina porannego rejsu SAS na trasie z Poznania do Kopenhagi. Dotychczasowy rejs wylatujący z Poznania o godzinie 6:05, zostanie przesunięty na godzinę 6:25 i będzie lądował na lotnisku w Kopenhadze o godzinie 7:25.

„Choć z pozoru zmiana ta wydaje się być czysto „kosmetyczna”, wiemy jak wiele dla naszych pasażerów znaczy każda minuta snu – pamiętajmy, że jest to dość wczesny poranek. Dlatego cieszymy się, że możemy wprowadzić ten dodatkowy element komfortu, jednocześnie nadal zapewniając naszym podróżnym bardzo dogodne godziny połączeń z Kopenhagi do innych miast w Europie i Skandynawii, co więcej – skracając istotnie czas oczekiwania na te połączenia”, mówi Wanda Brociek, Dyrektor Generalna SAS w Polsce.

Kolejną dobrą wiadomością dla osób podróżujących z SAS z Portu Lotniczego Poznań Ławica jest zachowanie w nadchodzącym zimowym rozkładzie wszystkich trzech połączeń w ciągu dnia, z jednoczesnym przesunięciem popołudniowego połączenia na wcześniejszą godzinę. Zamiast obecnie funkcjonującego rejsu startującego z Poznania o 20:45 (w środy i czwartki o 21:05) do dyspozycji podróżnych będzie samolot wylatujący o godzinie 17:45 (przylot do Kopenhagi o 18:55). Dla pasażerów tego rejsu oznacza to możliwość bardzo dogodnych przesiadek na połączenia SAS do większości miast Skandynawii i wielu pozostałych europejskich destynacji.

Źródło: SAS / Lotnisko Ławica