Wizz Air – z Warszawy do Gruzji

Linie lotniczej Wizz Air poinformowały o otwarciu nowego połączenia z warszawskiego lotniska Chopina do Gruzji na lotnisko w miejscowości Kutaisi. Pierwszy lot odbędzie się 15 maja 2013 roku. Loty będą oferowane dwa razy w tygodniu.

Mike Powell, Wizz Air: Otwarcie nowego połączenia Polska-Gruzja podkreśla zaangażowanie Wizz Air w rozwój niskich taryf zarówno w Europie Środkowo-Wschodniej, jak i poza nią. Za pośrednictwem Polski, jako naturalnego centrum łączącego zachód ze wschodem Europy poprzez nisko kosztowe połączenia Wizz Air, nowa trasa przybliży Gruzję do Unii Europejskiej. Pasażerowie podróżujący między Gruzją a Polską będą mogli po raz pierwszy korzystać z niskich cen, latając niezawodnymi liniami, które skupiają się na swoich pasażerach. Spodziewamy się dalszego rozwoju siatki połączeń Wizz Air w Polsce i ogłaszania kolejnych informacji na temat nowych tras.

Lotnisko Kutaisi położene jest między stolicą Tbilisi a kurortem w Batumi nad Morzem Czarnym. Bilety można kupić na stronie przewoźnika w cenie od 125 PLN.

Źródło: Lotnisko Chopina

Zdjęcie: Wizz Air