„Siedem o siódmej” – nowa promocja PLL LOT

8 lipca bieżącego roku ruszyła nowa promocja polskiego przewoźnika narodowego.

Poniżej informacja prasowa w tej sprawie:

„Polski przewoźnik wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów przygotował nową taryfę – „Siedem o siódmej”, której premiera zaplanowana jest w najbliższą niedzielę na stronie internetowej lot.com.
Promocja obwiązywać będzie w każdą niedzielę (7 dzień tygodnia) od 7 wieczorem do północy, a bilety dostępne będą na 7 kierunków.

„Siedem o siódmej” skierowane jest do tych podróżnych, którzy do tej pory nie znajdowali dla siebie odpowiedniej propozycji od LOT-u, ponieważ planowali swoją podróż zbyt późno, ale chcieliby spędzić udany weekend lub krótkie wakacje w Europie z przelotem w atrakcyjnej cenie. Nie jest to oferta do ruchu służbowego (sprzedaż wyłącznie w niedzielę, podróże wyłącznie weekendowe), co przekłada się na realne poszerzenie rynku i oferty przewoźnika.

Zasady taryfy last minute obejmują: termin rozpoczęcia podróży 7 do 30 dni od daty zakupu biletu oraz minimum 3 noce pobytu. Termin musi zawierać niedzielę, wyloty w piątek lub sobotę a powrót w niedzielę lub poniedziałek.
Jest to kolejny krok w rozbudowywaniu przez LOT oferty tzw. Smart Flying w ramach, której już dziś polski przewoźnik oferuje taryfę First Minute, Deal Finder, Szaloną Środę.”

Źródło/Grafika: PLL LOT